Jednokierunkowe Moderusy Gamma w komplecie!

Najnowsze aktualności

 • Podpisaliśmy umowę na tramwaje dla Łodzi!

  26 lutego 2020

  26 lutego 2020 odbyło się oficjalne podpisanie umowy na dostawę 30 tramwajów Moderus Gamma dla Łodzi. Zarząd Inwestycji Miejskich rozstrzygnął …

  więcej...

 • Tramwaje dla Śląska

  14 lutego 2020

  Pierwszy tramwaj dla Tramwajów Śląskich już wkrótce będzie gotowy. Jak tylko opuści halę produkcyjną zostanie poddany niezbędnym badaniom, pozwalającym na …

  więcej...

Miło nam poinformować, że 23 lipca 2019 został odebrany przez MPK Poznań Sp. z o.o. trzydziesty jednokierunkowy tramwaj Moderus Gamma. Tym samym wypełniliśmy pierwszą część umowy i rozpoczynamy dostawy tramwajów dwukierunkowych.
Łącznie pasażerów Poznania będzie wozić aż 50 tramwajów Moderus Gamma.

Przypomnijmy – tramwaj jednokierunkowy może przewozić jednocześnie 240 pasażerów, w tym 56 na miejscach siedzących. To właśnie z myślą o pasażerach w tramwaju Moderus Gamma dla Poznania zastosowano siedem otworów drzwiowych, które zapewniają szybką i sprawną wymianę na przystankach.
Właściwą temperaturę w tramwaju zapewnia automatyczne 6-strefowe ogrzewanie i automatyczna 3-strefowa klimatyzacja. Wszystkie tramwaje wyposażone są w dynamiczny system informacji pasażerskiej oraz monitory reklamowe. Zapewnione zostały także miejsca dla wózków oraz stanowisko do bezpiecznego przewozu rowerów.