śp. Prezes Andrzej Bręczewski – informacje o uroczystości

Najnowsze aktualności

Wczoraj otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Andrzej Bręczewski, Prezes Zarządu Modertrans Poznań. Założyciel i autor rozwoju naszej spółki. Wizjonerskie podejście Pana Prezesa Andrzeja Bręczewskiego sprawiło, że z małego zakładu remontowego w Biskupicach stworzył firmę o ugruntowanej pozycji na polskim rynku producentów tramwajów. Pan Andrzej Bręczewski był człowiekiem bardzo pogodnym, zawsze pomocnym, skorym do rozmów i żartów, a przy tym rzeczowym i profesjonalnym. Znał po imieniu każdego pracownika firmy, z każdym zawsze porozmawiał, każdemu pomógł i doradził. Był osobą o nadzwyczajnych uzdolnieniach technicznych i niespotykanie rozległej wiedzy. Bardzo trudno jest pisać to krótkie pożegnanie, tak wiele myśli, wspomnień… Pan Prezes Bręczewski był naszym wzorem i przyjacielem!
 
Wyrazy współczucia dla żony, córki, rodziny i przyjaciół.
Cześć Jego pamięci!

Uroczystości pogrzebowe śp. Pana Prezesa Andrzeja Bręczewskiego rozpocznie msza święta w kościele św. Andrzeja Boboli w Poznaniu przy ul. Junikowskiej 48 w sobotę 28.11.2020 r. o godz. 13.00.

Ostatnie pożegnanie Pana Prezesa Andrzeja Bręczewskiego odbędzie się 28.11.2020 o godzinie 14.30 na cmentarzu Junikowo w Poznaniu, zlokalizowanym przy ul. Grunwaldzkiej 305.

Jeśli chcieliby Państwo podzielić się jakąś myślą lub wspomnieniem Pana Prezesa, zachęcamy do pozostawienia wpisu w księdze kondolencyjnej: KSIĘGA