Znów zagraliśmy z WOŚP <3

Najnowsze aktualności

 • Znów zagraliśmy z WOŚP <3

  13 lutego 2024

  Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze wsparciem Mateusz buduje wystawiliśmy dwie licytacje: model tramwaju Moderus Gamma LF 05 AC …

  więcej...

 • Historia ZNTK – POSZUKIWANA!

  8 maja 2023

  Sięgamy do korzeni, zgłębiamy historię i szukamy wszelkiego rodzaju materiałów i opracowań związanych z historią poznańskiego ZNTK, działającego po 1900 …

  więcej...

Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze wsparciem Mateusz buduje wystawiliśmy dwie licytacje: model tramwaju Moderus Gamma LF 05 AC z ponad 1600 klocków LEGO – jedyny egzemplarz zbudowany przez Mateusza w wydaniu WOŚP, za którego sterami zasiadł sam Jurek Owsiak. Model był sygnowany podpisem Jurka Owsiaka i hologramem Orkiestry. W tramwaju znalazły się ruchome elementy, takie jak lusterka, drzwi czy rozkładana rampa dla wózków.

Na drugą z licytacji trafił pakiet miłośnika tramwajów, a w nim tramwajowe kalendarze na rok 2024 i zestaw unikatowych gadżetów, m.in. plecak, wieczny ołówek, spinka do krawata, kubek ceramiczny z naszymi tramwajami. Zwycięzca licytacji ma również możliwość publikacji posta za pośrednictwem naszego facebook’a!

Dzięki licytującym aukcje zakończyły się niesamowitymi wynikami: za pakiet miłośnika zwycięzca dał 580,00 zł, a za tramwaj z LEGO od Mateusz buduje dziesięć razy więcej (!), bo aż 5800,00 zł!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne Finały WOŚP.